Szkoła Liturgiczna

        W Parafii św. Judy Tadeusza organizowany jest cykl katechez liturgicznych, które poprowadzi liturgista – ks. dr Sławomir Jeziorski. Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu w piątki o godz. 18.30, w dolnym kościele. Szczegółowe informacje będą przedstawiane na plakatach i na stronie internetowej parafii. Serdecznie zapraszamy.

Pielgrzymka do Niechobrza

W poniedziałek 1 maja 2017 roku, odbyła się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Niechobrzu. W modlitwie, trudzie i śpiewie dziękowaliśmy Bogu za Jego opiekę nad naszą parafią. Młodzież, która przyjęła w tym roku sakrament bierzmowania składała dziękczynienie za ten sakrament.

Święto Szkolnego Koła Caritas

W Niedzielę Miłosierdzia 23 kwietnia 2017 roku w święto patronalne Caritasu, Szkolne Koło Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 16 i wolontariusze zgromadzili się na Uroczystej Mszy świętej o godz. 1230 w kościele pw. świętego Judy Tadeusza w Rzeszowie. W oprawę liturgiczną Mszy świętej włączyli się członkowie Szkolnego Koła.      

Misterium Męki Pańskiej

Dnia 9 kwietnia o godz. 17.00 w naszym kościele po raz drugi odbyło się Misterium Męki Pańskiej przedstawione przez Szkołę Podstawową nr 16, parafię pw. św. Judy Tadeusza oraz Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Misterium ukazywało sceny biblijne, m.in: Ostatnią Wieczerzę kuszenie Jezusa na pustyni, modlitwę Chrystusa w Ogrójcu, wahania Judasza, sąd Piłata oraz Drogę … [Read more…]