4 Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2012 r.

  1. Dziś o godzinie 18.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Przynosimy ze sobą teksty, aby aktywnie włączyć się w śpiew.
  2. Jutro – 19 marca – Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP – dzień imienin księdza Proboszcza – pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  3. W poniedziałek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej i Świętego Judy Tadeusza.
  5. W czwartek i piątek rekolekcje wielkopostne będą przeżywać nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Społecznych nr 1.
  6. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 16.30 z tematyką dla dzieci, kolejna o 18.30 i o 20.00 przygotowana przez młodzież. W sobotę Droga Krzyżowa o godzinie 8.00.
  7. W piątek rozpoczynamy Triduum przed Dniem Świętości Życia. W te dni będą wyłożone deklaracje Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, które uroczyście złożymy w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – 26 marca (poniedziałek) – o godz. 18.00.
  8. W przyszłą niedzielę – 25 marca – w katedrze rzeszowskiej, o godzinie 13.00 będzie sprawowana Msza dziękczynna w 20 rocznicę powstania diecezji.
  9. W naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się 29 marca (czwartek). Szczegółowy program w gablotach, gazetkach oraz na stronie internetowej.

Ogłoszenie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

W poniedziałek rozpoczynamy akcję „Serce do Serca – kup coś i ofiaruj potrzebującym”. W sklepach osiedlowych zostaną wystawione oznakowane kosze, do których ofiarodawcy mogą wkładać zakupiony towar – dar serca dla potrzebujących wsparcia: artykuły żywnościowe, środki czystości, słodycze dla dzieci i inne. Zgromadzone produkty zostaną przekazane ludziom potrzebującym pomocy. Pragniemy, żeby nadchodzące święta Wielkanocne były dla wszystkich świętami solidarności ludzkich serc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.