Dzień Świętości Życia… Droga Krzyżowa dla młodzieży i nie tylko!

Jaką wartość ma dla Ciebie ŻYCIE?
Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, ile dzieci ROCZNIE zostaje pozbawionych możliwości narodzin? Jeśli nie, oto niewielka część danych na ten temat:

W 2003 na świecie dokonano prawie 42 mln zabiegów aborcji. W UE rocznie przeprowadza się około 1,2 mln zabiegów usunięcia ciąży. USA w rekordowym pod tym względem roku 1990 przeprowadzono w Stanach 1 429 247 LEGALNYCH aborcji!!!

Wyobraź sobie teraz, że takim dzieckiem mogłeś być TY!
Ważne jest, abyś uświadomił sobie, jak wielkim darem jest życie, które otrzymałeś…

Zbliża się DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA, z tej okazji w najbliższy piątek (tj. 23 marca 2012r.) zapraszamy Cię na wyjątkową DROGĘ KRZYŻOWĄ przygotowaną przez naszą oazową wspólnotę (będzie to już ostatnia droga krzyżowa przygotowywana przez nas w tym roku).

Tradycyjnie przedstawimy krótką- lecz dająca wiele do myślenia- SCENKĘ, a następnie rozważania na temat świętości życia i jego ochrony od samego poczęcia aż do naturalnej śmierci – oczywiście we wspaniałym klimacie czuwania i przy dźwiękach pięknej muzyki! 🙂

PRZYJDŹ I DOŚWIADCZ TEGO SAM– z pewnością czas, który poświęcisz na wspólne rozważania kolejnych stacji drogi krzyżowej, nie będzie czasem straconym!

Zapraszamy!
Młodzież oazowa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.