19 Niedziela zwykła 13.08.2017

1.     Dzisiaj wypada 13 dzień miesiąca. O godz. 1800 Mszą Św. rozpoczynamy nabożeństwo fatimskie. Po Mszy świętej różaniec i procesja z Figurą Matki Bożej.

2.     W poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Po Mszy świętej wieczornej adoracja Wspólnoty Intronizacji NSPJ.

3.     We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Po Komunii Świętej poświęcenie owoców, ziół i kwiatów.

4.     W środę po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej i św. Judy Tadeusza.

5.     We czwartek wspomnienie świętego Jacka. W tym dniu o godz. 1800 przy katedrze rzeszowskiej rozpoczynają się trzydniowe „Dni Młodych Diecezji Rzeszowskiej”. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy młodzież do udziału.

6.     Parafia Bł. Jerzego Popiełuszki organizuje dwudniową pielgrzymkę do miejsca urodzenia Bł. Jerzego. Wyjazd w sobotę 9 września. Są jeszcze wolne miejsca. Zgłoszenia proszę kierować do zakrystii, lub do parafii Bł. Jerzego Popiełuszki do 16 sierpnia.

7.     W dniu 26 sierpnia w Bernardyńskim Centrum religijno-kulturalnym odbędzie się spotkanie dla współpracowników misyjnych zgromadzenia księży Werbistów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 900. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8.     Samorządowa Rada Osiedla Kmity i Szkoła Podstawowa nr 16 w sobotę 19 sierpnia w godz. od 1100-1600 w parku miejskim przy ul. Wyspiańskiego Witosa organizuje piknik „Żyj zdrowo i aktywnie”. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Program w gablocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.