26 Niedziela zwykła 01.10.2017 r.

1.     Pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godz. 630, 800 i po nabożeństwie o godz. 1730.

2.     Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Różaniec w dni powszednie i w niedzielę o godz. 1730. Zapraszamy również na Rzeszowską Procesję Różańcową w intencji Ojczyzny. Początek o godzinie 1500 przy Krzyżu Ofiar Komunizmu.

3.     W poniedziałek wspomnienie Aniołów Stróżów. Po wieczornej Mszy świętej adoracja Wspólnoty Intronizacji NSPJ.

4.     W poniedziałek na godz. 1730 zapraszamy dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii świętej i rodziców, na obrzęd poświęcenia i wręczenia różańca.

5.     Również w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie dla Parafialnego Zespołu Caritas, w dolnym kościele.

6.     W środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej i św. Judy Tadeusza.

7.     W I czwartek miesiąca wspominamy św. Faustynę Kowalską. Chór Emmanuel zaprasza na wspólną modlitwę do kaplicy adoracji o godz. 1700.

8.     W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 800. Spowiedź od godz. 1600.

9.     W piątek 6 października zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na celebrację wręczenia Różańca Świętego. Kandydaci wraz z Rodzicami gromadzą się w kościele o godz. 1715.

10. W sobotę, 7 października w święto Matki Bożej Różańcowej odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna:  „Różaniec do granic” w intencji naszej Ojczyzny i świata. Zachęcamy do indywidualnego pielgrzymowania w naszej diecezji do wyznaczonych kościołów: MB. Częstochowskiej w Polanach, św. Maksymiliana w Krępnej, Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Gładyszowie i MB. Nieustającej Pomocy w Zdyni. 

11. W sobotę, do naszej świątyni na godz. 1400 w godzinie rozpoczęcia wielkiej modlitwy różańcowej, zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe i grupy parafialne na różaniec połączony z Adoracją Naj. Sakramentu.

12. W naszej parafii organizowana jest zbiórka środków czystości i żywności z długą datą przydatności do spożycia dla Polaków mieszkających na Ukrainie: emerytów i dzieci z domów dziecka. Produkty można składać do kosza przy ołtarzu Matki Bożej do czwartku 5 października br.

13.  W przyszłą niedzielę 8 października przeżywać będziemy XVII Dzień Papieski.

14. Stowarzyszenie Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Nasza Arka”- działające przy naszej parafii informuje, że po wakacyjnej przerwie wznawiamy cykl ćwiczeń – „ZDROWY KRĘGOSŁUP”. Zajęcia rozpoczną się 03.października br. (tj. wtorek) o godzinie 19.00. Zapraszamy osoby chętne. Bliższe informacje i zapisy w świetlicy parafialnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.