27 Niedziela zwykła 8.10.2017 r.

1.      Dzisiaj przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Główne uroczystości odbędą się w Rzeszowie w Parku Papieskim, od godz. 1200. Msza święta w katedrze rzeszowskiej, o godz. 1500. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na fundusz papieski.

2.      W poniedziałek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka. Po wieczornej Mszy świętej adoracja Wspólnoty Intronizacji NSPJ.

3.      W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej i św. Judy Tadeusza.

4.      W piątek wspominamy bł. Honorata Koźmińskiego. Jest to 13 dzień miesiąca. O godz. 1800 Mszą świętą rozpoczynamy, już ostatnie w tym roku, nabożeństwo fatimskie w 10 rocznicę nałożenia koron na figurę Matki Bożej. Po Mszy świętej różaniec i procesja z Figurą Matki Bożej. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 1730.

5.      W piątek, 13 października, przeżywać będziemy imieniny Ks. Biskupa Edwarda. Polecajmy w naszych modlitwach osobę ks. Biskupa.

6.      W sobotę 14 października Porozumienie Podkarpackich Organizacji Chrześcijańskich, Narodowych i Patriotycznych zaprasza na manifestację w obronie chrześcijaństwa i suwerenności Polski. W programie, o godz. 1200 Msza święta w kościele św. Krzyża, po Mszy świętej przemarsz ulicami Rzeszowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.