29 Niedziela zwykła 22.10.2017

1.    Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne

2.    W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej adoracja Wspólnoty Intronizacji NSPJ.

3.    W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej i św. Judy Tadeusza.

4.    W piątek po nabożeństwie różańcowym ks. dr Sławomir Jeziorski wygłosi pierwszą konferencję nt. liturgii kościoła. Konferencją tą rozpoczniemy comiesięczny cykl spotkań, w czasie których w pierwszym punkcie będzie omawiana historia liturgii a w drugim przygotowanie do dobrego przeżywania współcześnie liturgii kościoła. Pierwsze spotkanie będzie przygotowujące do odpustu parafialnego i zachętą do udziału w spotkaniach liturgicznych w ciągu roku na wzór ubiegłorocznych spotkań biblijnych. Msza święta w piątek rozpocznie się po wystąpieniu ks. doktora.

5.    W sobotę 28 października w naszej parafii Uroczystość św. Judy Tadeusza – Apostoła, Odpust Parafialny. Msze święte o godz. 630, 900 i Uroczysta Msza święta Odpustowa o godz. 1800, którą celebrował będzie wraz z zaproszonymi księżmi ks. Bp Senior Kazimierz Górny.

6.    Caritas parafialne w tym dniu rozprowadzać będzie medaliony św. Judy Tadeusza. Ofiary zebrane z tej okazji, przeznaczone są na pomoc potrzebujących w naszej parafii. Niech będzie to nasz dar serca dla potrzebujących.

7.    Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki. Składać je można w zakrystii i do skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej podczas nabożeństw do 15 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.