3 Niedziela Adwentu 17.12.2017 r.

1.                  W dzisiejszą niedzielę w ramach pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie zbiórka do puszek na wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej.

2.                  W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej adoracja Wspólnoty Intronizacji NSPJ. Po adoracji o godz. 1930 odbędzie się Msza święta dla Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym działających w Rzeszowie i okolicy.

3.                  W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej i św. Judy Tadeusza.

4.                  W czwartek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny i Parafii, którą poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

5.                  W piątek 22 grudnia przeżywamy w naszej parafii dzień spowiedzi przedświątecznej. Zaproszeni kapłani będą posługiwali w konfesjonałach od 900 – 1200 (z przerwą o 1030) i od 1600 – 1900 (z przerwą na Mszę Świętą o godzinie 1800).

6.                  W zakrystii można zgłaszać chorych, których odwiedzimy w piątek 22 grudnia od godz. 800. Odwiedzimy też chorych z I piątku, prosimy o ich nie zgłaszanie.

7.                  W tym tygodniu księża codziennie wyjeżdżają na spowiedź do sąsiednich parafii, w związku z czym prosimy nie liczyć na spowiedź w naszej parafii na wieczornej Mszy świętej. Również kancelaria w tym tygodniu będzie nieczynna. W sprawach pilnych zwracać się bezpośrednio po Mszy świętej rano lub wieczorem.

8.                  W zakrystii do nabycia świece Caritas oraz opłatki.

9.                  W przyszłą niedzielę w Wigilię Uroczystości Bożego Narodzenia nie będzie Mszy świętej o godz. 1800.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.