4 Niedziela Adwentu 24.12.2017 r.

1.                  W dzisiejszą niedzielę Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy świętej o godz. 1800. O godzinie 2400 zapraszamy na Pasterkę – składka przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Zachęcamy, aby Wigilia miała charakter nabożeństwa domowego, czyli z odczytanym fragmentem z Ewangelii wg św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa, z modlitwą za rodzinę i za zmarłych.

2.                  W Uroczystość Bożego Narodzenia i w Święto św. Szczepana Msze święte jak w niedzielę.

3.                  W środę Święto św. Jana Ewangelisty . Na Mszy świętej wieczornej poświęcenie wina. Jest to dzień imienin ks. Ordynariusza Jana Wątroby. Zachęcamy do modlitwy w jego intencji.

4.                  W czwartek 28 grudnia Święto Młodzianków. Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do świętego Judy Tadeusza, zakończone indywidualnym błogosławieństwem.

5.                  W czwartek odbędzie się Marsz za Życiem w Rzeszowie. Rozpocznie się o godzinie 1715 przy pomniku dzieci nienarodzonych na Starym Cmentarzu.

6.                  W zakrystii do nabycia opłatki.

7.                  Od środy 27 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Kolędę rozpoczniemy od ul. Malczewskiego blok nr 15. Szczegółowy plan zostanie podany we wtorek.

8.                  W przyszłą niedzielę o godz. 1800 zakończenie starego roku. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.