III Niedziela Wielkanocna 15.04.2018

·        Dzisiaj, rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. Dlatego w tym tygodniu od poniedziałku do piątka, w ramach wieczornej Mszy świętej czytać będziemy w naszym kościele List do Rzymian. Zachęcamy do udziału.

·        Dzisiaj, o godz. 900 w katedrze rzeszowskiej będzie miała miejsce Msza św. inaugurująca X Tydzień Biblijny pod przewodnictwem bp. Kazimierza Górnego, transmitowana przez Katolickie Radio Via. Zapraszamy.

·        W poniedziałek na godz. 1700 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na próbę przed przyjęciem tego sakramentu. Kandydaci przychodzą razem ze świadkami. Obecność obowiązkowa.

·        Sakrament bierzmowania w naszej parafii będzie udzielony 23 kwietnia 2018 r. Spowiedź przed przyjęciem tego sakramentu codziennie pół godziny przed Mszą świętą. Zapraszamy.

·        W czwartek 19.04.br po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny i Parafii,  którą poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

·        W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpocznie się też Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.