IV Niedziela Wielkanocna 22.04.2018

·       Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

·       W poniedziałek 23 kwietnia, w Uroczystość świętego Wojciecha – Patrona Polski
o godz. 1800 młodzież naszej parafii i z parafii bł. Jerzego Popiełuszki oraz Narodzenia NMP. przyjmie sakrament bierzmowania. Sakramentu tego udzieli ks. Bp Kazimierz Górny. Zapraszamy Rodziców i wszystkich parafian. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

·       W środę przeżywamy Święto św. Marka Ewangelisty.

·        W czwartek 26 kwietnia br., zapraszamy do naszej parafii na katechezę dla dorosłych pt. „Eucharystia”, którą poprowadzi liturgista – ks. dr Sławomir Jeziorski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 1830, w dolnym kościele.

·       W piątek o godz. 1900 na plebanii spotkanie Akcji Katolickiej.

·       W sobotę 28 dzień miesiąca. Msza święta i nabożeństwo do św. Judy Tadeusza o godz. 1800, zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.