III Niedziela Wielkiego Postu (24.03.2019r.)

·        W dzisiejszą niedzielę kończymy nasze rekolekcje wielkopostne. Księdzu rekolekcjoniście dziękujemy za głoszone nam Słowo Boże i życzymy wielu łask od Boga. Dzisiaj jeszcze nauki podczas każdej Mszy świętej i na Gorzkich Żalach, o godz. 17.00.

·        W poniedziałek 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, podczas wieczornej Mszy świętej. Deklaracje są na stolikach za ławkami O godz. 19.30 Eucharystia dla wspólnot Odnowy w Duchu Świętym.

·        W środę po nowennie zapraszamy na katechezę dla dorosłych pt. „Godność osoby ludzkiej”. Spotkanie odbędzie się w dolnym kościele.

·        W czwartek, 28 marca, zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę świętą i nabożeństwo do św. Judy Tadeusza, zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

·        W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 16.30, 18.30 i 20.00 oraz w sobotę o godz. 8.00.  W  piątek o godzinie 19,oo  Spotkanie Straży Najświętszego  Sakramentu na plebanii.

·        W sobotę 30 marca, w naszej parafii odbędzie się dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania z dekanatu Rzeszów – Południe. Rozpoczęcie o godz. 9.00 w górnym kościele. Przypominamy, że zgodnie z Instrukcją  Episkopatu dotyczącej przygotowania do Bierzmowania jest to obowiązkowe spotkanie. W programie m.in. spotkanie z delegatem Biskupa i próba przed przyjęciem tego sakramentu. Planowane zakończenie około godz. 16.00.

·        Tradycyjnie wzorem lat ubiegłych w kościele do kosza można składać artykuły żywnościowe dla potrzebujących. Zbiórkę organizuje Caritas Parafialne.

·        W zakrystii do nabycia baranki wielkanocne.

·        W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na budowę kościoła bł.  Jerzego Popiełuszki 

·         Spotkanie  Akcji Katolickiej w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.