5 Niedziela Wielkanocna (19.05.2019r.)

·        W dzisiejszą niedzielę na Mszy świętej o godz. 12.30 obchodzimy 20-lecie działalności chóru Emmanuel z udziałem Ks. Biskupa. Składka jest przeznaczona, jak było zapowiadane, na budowę parkingu.

·        W poniedziałek przypada 19. Rocznica konsekracji Księdza Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Prosimy o modlitwę w intencji Pasterza naszej diecezji.

·      W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy rodziców i uczniów kl. VII oraz tych, którzy w przyszłym roku chcą przyjąć sakrament bierzmowania, na kolejne spotkanie przygotowujące do tego sakramentu.

·         W piątek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

·        Na stolikach za ławkami Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazuje cegiełki przeznaczone na wsparcie finansowe organizowanych w ośrodku w Myczkowcach kolonii dla dzieci pochodzenia polskiego z Ukrainy. Prosimy o ich nabywanie.

·        Caritas Diecezji Rzeszowskiej wraz z Rzemieślnikami zapraszają mieszkańców Rzeszowa w niedzielę 26 maja na Papieską Kremówkę z okazji Dnia Matki i Dziecka.  Rozpoczęcie uroczystą Eucharystią o godz. 12.15 w kościele Świętego Krzyża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.