7 Niedziela Wielkanocna Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (02.06.2019r.)

·                 Pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godz. 6.30, 8.00 i po nabożeństwie o 17.30. W związku z powodziami, Caritas Diecezji Rzeszowskiej, organizuje dzisiaj zbiórkę dla poszkodowanych. Ofiary można składać do wystawionych skarbonek.

·                 W poniedziałek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy

·                 W środę wspomnienie św. Bonifacego.

·                 W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca.

– W pierwszy czwartek chór Emmanuel zaprasza na wspólną modlitwę do kaplicy adoracji o godz. 17.15.

– W pierwszy piątek do chorych udamy się od godz. 8.00. Spowiedź w kościele od godz. 16.00 do 18.00.

·                 W sobotę wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

·                 W sobotę 8 czerwca w rzeszowskiej katedrze o godz. 10.00 Biskup Rzeszowski udzieli sakramentu święceń jedenastu diakonom. W gronie kandydatów znajduje się również rodak z naszej parafii dk. Bartłomiej Ołyniec. Prosimy o modlitwę w jego intencji. Natomiast w przyszłą niedzielę 9 czerwca o godz. 12.30, po uroczystym wprowadzeniu do naszej świątyni, ks. Prymicjant odprawi swoją Mszę świętą prymicyjną. Na zakończenie uroczystości neoprezbiter udzieli wszystkim, poprzez nałożenie na głowę rąk, prymicyjnego błogosławieństwo. Zapraszamy.

·                 Za tydzień przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nowenna przed uroczystością codziennie podczas nabożeństwa czerwcowego.

·                 Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie zaprasza w najbliższy czwartek, od godz. 15.00 do 18.30, na Szkolny piknik rodzinny. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.