8 Niedziela Wielkanocna. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (09.06.2019r.)

·                     Dzisiaj, kończąc Okres Wielkanocny, w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dzień prymicji ks. Bartłomieja Ołyńca. Uroczysta Msza święta odprawiana przez niego o godz. 12.30.

·                     W poniedziałek przeżywamy Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze święte o godz. 6.30. 7.00 i 18.00.

·                     We wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła.

·                     W czwartek w Uroczystość Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego  Kapłana, w 13 dniu miesiąca, o godz. 18.00 rozpoczniemy nabożeństwo fatimskie. Po Mszy świętej nabożeństwo czerwcowe, różaniec i procesja z Figurą Matki Bożej.

·                     W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala.

·                     Informujemy, że procesja Bożego Ciała odbędzie się 20 czerwca br. po Mszy świętej o godz. 1230 ulicami: Bohaterów, Wyspiańskiego i Wita Stwosza na parking przed kościołem. Dekoracją pierwszego ołtarza prosimy, aby zajęły się Róże Różańcowe, drugiego Odnowa w Duchu Świętym i Wspólnota Intronizacji NSPJ., trzeciego Grupa Biblijna i Zespół Charytatywny, czwartego Akcja Katolicka. Prosimy również okolicznych mieszkańców o włączenie się w dekorację ołtarzy. Panów ze Straży Grobu Pańskiego, prosimy w środę 19 czerwca na godz. 18.00 do pomocy w instalowaniu stelaży na ołtarze.

·                     W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.