Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (16.06.2019r.)

·                     Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, składka przeznaczona na budowę parkingu.

·                     W poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.

·                     W środę, 19 czerwca o godz. 8.00, uroczyste zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, rodziców oraz dzieci, by podziękować Bogu za otrzymane łaski i prosić o dobre przeżycie wakacji. Spowiedź dla dzieci codziennie pół godziny przed Mszą świętą.

·                     W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy świętej o godz. 12.30 odbędzie się procesja Bożego Ciała, ulicami: Bohaterów, Wyspiańskiego i Wita Stwosza na parking przed kościołem. Dekoracją pierwszego ołtarza prosimy, aby zajęły się Róże Różańcowe, drugiego Odnowa w Duchu Świętym i Wspólnota Intronizacji NSPJ., trzeciego Grupa Biblijna i Zespół Charytatywny, czwartego Akcja Katolicka. Prosimy również okolicznych mieszkańców o włączenie się w dekorację ołtarzy. Do udziału w procesji szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia. Panów ze Straży Grobu Pańskiego, prosimy w środę 19 czerwca na godz. 18.00 do pomocy w instalowaniu stelaży na ołtarze.

·                     W Uroczystość Bożego Ciała, w Rzeszowie odbędzie się procesja centralna po Mszy Świętej o godz. 9.00 pod rzeszowską Farą. Wieczorem zapraszamy na Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Parku Sybiraków na os. Baranówka.

·                     We wtorek zapraszamy ministrantów, lektorów i scholę na spotkanie przedwakacyjne, do ogrodu przy plebanii. Zapraszamy również rodziców

·                     Od piątku rozpoczynamy Oktawę Bożego Ciała. Po Mszy Świętej o godzinie 18.00 procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.30. W piątek wspominamy też św. Alojzego Gonzagę.

·                     W przyszłą niedzielę zapraszamy do udziału w II Dniu Świętości Małżeństw i Rodzin wraz z Marszem dla Życia i Rodziny. Początek w kościele św. Jadwigi przy ul. Rejtana, o godz. 13:00.

·                     Trwa budowa pierwszej części parkingu. Druga cześć, po drugiej stronie, będzie o wiele większa, 560 m2. Zakupiona jest już nawierzchnia (płyty), potrzebne są jeszcze środki na wykończenie. Prosimy o ofiary na ten cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.