18 Niedziela Zwykła (04.08.2019r.)

  • Pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszach Świętych o godz. 6.30, 8.00 i o 17.30 podczas nabożeństwa różańcowego.
  • Dziś rozpoczyna się 42. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia pielgrzymom poprzez fale Katolickiego Radia VIA.
  • Z inicjatywy parafian ogłaszamy w sierpniu akcję modlitw za osoby uzależnione. Imiona wypisanych osób uzależnionych prosimy składać w koszyku na stoliku za ławkami. Chętnych do modlitwy o ich trzeźwość, prosimy o zabieranie tych kartek. W miesiącu sierpniu polecajmy szczególnie te osoby Panu Bogu.
  • W dniu 22.08.2019 tj. czwartek odbędzie się pielgrzymka na uroczystość przekazania i instalacji obrazu Matki Bożej Królowej w Lipinkach. Na trasie pielgrzymki nawiedzenie Miejsca Piastowego, Pustelni Jana z Dukli, Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w Dębowcu, Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance. Zwieńczeniem pielgrzymki będzie Msza pontyfikalna pod przewodnictwem Bp Jana Wątroby w Lipinkach. Ofiarowania i przekazania obrazu Matki Bożej Królowej dokona Abp Andrzej Dzięga metropolita szczecińsko – kamieński. Koszt pielgrzymki 70 zł. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji podamy w następnym ogłoszeniu.
  • W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek Święto Przemienienia Pańskiego

– w czwartek wspomnienie św. Dominika

– w piątek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

– w sobotę Święto św. Wawrzyńca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.