20 Niedziela Zwykła (18.08.2019r.)

·                     W piątek 16 sierpnia w naszej parafii nastąpiła zmiana proboszcza. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. prałatowi Józefowi Stanowskiemu, który odszedł na emeryturę za długoletnią posługę duszpasterską, wszelkie dokonania duchowe i materialne. Witamy ks. dra Marka Dzika i życzymy mu Bożego błogosławieństwa.

·                     Dzisiaj w godzinach od 16.00 do – 19.00 Szkoła Podstawowa nr 16 zaprasza na „Wakacyjne Poczytajki na trawie” przy fontannie multimedialnej. Gościem specjalnym będzie Joanna Krzyżanek, autorka książek dla dzieci. Podczas spotkania będzie wspólne czytanie, malowanie i zabawy dla dzieci w plenerze. Serdecznie zaprasza dyrektor szkoły wraz z nauczycielami.

·                     W dniu 22. 08. 2019 tj. czwartek będzie parafialna pielgrzymka na uroczystość przekazania i instalacji obrazu Matki Bożej Królowej w Lipinkach. Na trasie pielgrzymki nawiedzenie Miejsca Piastowego, Pustelni Jana z Dukli, Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w Dębowcu, Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance. Wyjazd z placu kościelnego o godzinie 7.00. Bardzo prosimy osoby, które nie potwierdziły swojej obecności o uregulowanie zaległości do dzisiaj.

·            We wtorek wspominamy św. Bernarda.

·            We środę wspomnienie św. Piusa X.

·            W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

·            W piątek wspominamy bł. Władysława Findysza.

·            W sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.