Poniedziałek Wielkanocny

Poniedziałek Wielkanocny – 9 kwietnia 2012

  1. Przeżywamy Oktawę Wielkiej Nocy, która kończy się w następną Niedzielę – Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to święto patronalne Caritas. W tym dniu przynosimy do kościoła skarbonki „Jałmużny Wielkopostnej” i składamy w koszykach przed ołtarzem.
  2. O godzinie 17.00 w Niedzielę Miłosierdzia Bożego Msza Święta będzie sprawowana w intencji wolontariuszy Caritas, a po niej spotkanie na plebani członków parafialnego i przedszkolnego koła Caritas.
  3. W niedzielę Miłosierdzia – 15 kwietnia – w Rzeszowskim seminarium o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie wielkanocne dla Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego, na które serdecznie zapraszają księża Przełożeni i Alumni.
  4. W sobotę – 14 kwietnia – o godzinie 11.00 Mszą Świętą w kościele oo. Bernardynów rozpocznie się marsz „STOP LAICYZACJI”. Szczegóły na plakatach.
  5. Dziś praktykę duszpasterską w naszej parafii kończy diakon Krzysztof Wilczkiewicz. Dziękujemy mu za piękną posługę i życzymy dalszych sukcesów na ostatnim etapie przygotowania do przyjęcia święceń oraz w pełnieniu posługi kapłańskiej. Zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej i zapraszamy z Mszą Świętą prymicyjną do naszej parafii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.