4 Niedziela Wielkanocna

IV Niedziela Wielkanocna – 29 kwietnia 2012 r.

 1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 17.00 odbędzie się koncert pieśni religijnej i patriotycznej w wykonaniu zespołu Sancta Musica z Tyczyna. Zapraszamy do udziału nie tylko ze względu na walory artystyczne, ale również po to by przeżyć Nabożeństwo w intencji Ojczyzny z racji rocznicy kwietniowych i zbliżającego się 3 Maja.
 2. W poniedziałek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. We wtorek – 1 maja – wspomnienie świętego Józefa Robotnika. Udajemy się na tradycyjną pielgrzymkę do Niechobrza. Obowiązkowa obecność młodzieży przygotowującej się w tym roku do bierzmowania, w miarę możliwości z rodzicami. Wyjście o godzinie 8.00 z kościoła.
 4. We wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe – w niedziele będą o godzinie 18.00, a w dni powszednie po Mszy Świętej o godzinie 18.00.
 5. We wtorek nie będzie spotkania Grupy Biblijnej.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej i Świętego Judy Tadeusza.
 7. 3 Maja – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy Świętej o godzinie 19.00, której nie będzie.
 8. W piątek – 4 maja – wspomnienie świętego Floriana – patrona strażaków i hutników.
 9. 9. Pierwszy Piątek Miesiąca – spowiedź od godziny 16.00. Nabożeństwo Majowe w tym dniu o godzinie 18.00 przed Mszą Świętą.
 10. Ksiądz Wacław i ksiądz Marcin chorych będą odwiedzali rano od godziny 8.30, ksiądz Paweł po południu od godziny 14.00.
 11. W pierwszą sobotę nie będzie czuwania modlitewnego ponieważ 13-tego maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie.
 12. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 12.30 dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 16 będą przeżywały rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci w Pierwszy Piątek.
 13. Grupa odnowy w Duchu Świętym organizuje wyjazd do Częstochowy, na Ogólnopolskie Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Szczegóły w gablotach, oraz tutaj. Zapisy w zakrystii do środy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.