Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (31.03.2024r.)

  • Dzisiaj Msze św. jak w każdą niedzielę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które złożyły nam życzenia. Ks. Proboszcz bardzo serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które podjęły się trudu przygotowań do liturgii Triduum Paschalnego: Księżom Emerytom i ks. Andrzejowi za pomoc przy spowiedziach, Księżom wikarym: Jerzemu, Ryszardowi, Grzegorzowi, Siostrom Zakonnym, pewnej rodzinie za wydrukowanie plakatów informujących o rekolekcjach, za składkę na kwiaty do Bożego Grobu, która została także wykorzystana na wielkanocne udekorowanie kościoła, Osobom które posprzątały kościół, panu Kościelnemu za piękną dekorację ciemnicy i grobu Pańskiego, osobom należącym do Caritas parafialnej za przygotowanie i rozdanie paczek dla osób potrzebujących, panom ze Straży Najświętszego Sakramentu oraz Harcerzom ze Szczepu Niezłomnych za wartę przy grobie Pańskim, chórowi Emmanuel, młodzieży z Oazy, LSO, panom Rafałowi i Grzegorzowi śpiewającym wraz z ks. Jerzym pasję w Wielki Piątek, Paniom, Panom oraz młodzieży czytającym i śpiewającym w czasie liturgii Triduum Paschalnego, panu Organiście Wszystkim Grupom Duszpasterskim za adorację przy grobie Pana Jezusa. Bóg zapłać Wam drodzy Parafianie za liczną obecność i świadectwo wiary.
  • W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedzielę. Na Mszy św. o godz. 9.30 wystąpi chór Emmanuel. Składka na Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. J.S. Pelczara w Rzeszowie.
  • We wtorek po Mszy św. wieczornej litania do św. Judy Tadeusza.
  • W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, następnie Ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie kręgu biblijnego.
  • W czwartek chór Emmanuel zaprasza na adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.15.
  • W piątek z racji na Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego nie ma postu. Msze św. o godz. 6.30; 7.00; 16.30; 18.00. Spowiedź od godz. 16.00. Nie będzie odwiedzin chorych
  • W sobotę będziemy obchodzili 10 lecie istnienia Honorowej Straży Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Prosimy o modlitwę w ich intencji. 
  • W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego zmiana tajemnic różańcowych jak zwykle. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i różaniec o godz. 17.15.  Składamy skarbonki wielkopostne do kosza obok balasek.
  • Przez tydzień po Mszy św. wieczornej Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych od Jezusa Zmartwychwstałego: zdrowia, radości paschalnej, wewnętrznego pokoju, oraz dużo sił do realizacji swoich codziennych obowiązków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *