10 Niedziela Zwykła (09.06.2024r.)

  • Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe i Różaniec o godz. 17.15. Przeżywamy wybory do Europarlamentu. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału. W ciągu tygodnia Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
  • We wtorek wsp. św. Barnaby. Po Mszy św. wieczornej litania ku czci św. Judy Tadeusza. 
  • W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, następnie ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie kręgu biblijnego.   
  • W czwartek wsp. św. Antoniego z Padwy. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie zakończone procesją po naszym osiedlu.
  • W piątek wsp. bł. bpa Michała Kozala, męczennika z Dachau.  
  • W sobotę wyjazd osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Markowej i Jarosławia. Jeśli ktoś do tej pory nie wpłacił pieniędzy prosimy aby to uczynił jak najszybciej. Samorządowa Rada i Administracja Osiedla Kmity serdecznie zapraszają na Dzień Osiedla, który rozpocznie się o godz. 15.00 a skończy o 22.30. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Par. bł. Karoliny Kózki zaprasza w sobotę i niedzielę na tzw. „Strefę mocy”. Szczegóły na plakatach.
  • W niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.30 w czasie której będziemy modlili się w intencji ks. prał. Stanisława Tomkowicza obchodzącego 60 lecie kapłaństwa. Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe i różaniec o godz. 17.15. Połowa składki na biedne kościoły w Diecezji.
  •  Wczoraj odbył się piknik parafialny, a także projekt NGO dla seniorów pt. „Bezpieczeństwo i zdrowie seniora”. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom zaangażowanym w ich przygotowanie. Szczegółowa lista zostanie zaprezentowana w kolejnym numerze „Patrona”. Już dzisiaj jednakże chcielibyśmy wymienić: Zespół muzyczny „Ziomki”, Panie: Beatę Korczyńską, Agnieszkę Świder, Pana Macieja Karasińskiego i Mariana Bysiewicza za zorganizowanie turnieju szachowego; Pana Kościelnego; Panie, które upiekły smaczne ciasta; Siostry Zakonne; Panów ze Straży Honorowej Najświętszego Sakramentu oraz innych Panów pomagających przy sprawach technicznych; Związek Strzelecki „Strzelec”; Harcerzy ze „Szczepu Niezłomnych”; Centrum Medyczne „Medyk”; „Oazę”; Ministrantów; „Naszą Arkę”, Księży Wikarych, Spółdzielnię Mieszkaniową „Kmity” na czele z p. kierownik Stanisławą Tarnawską, SP nr 16 na czele z p. Dyrektor Dorotą Rząsą, Klub „Gwarek” na czele z P. Wojciechem Bednarczykiem, naszym Sponsorom, Urzędowi Miasta Rzeszowa.
  • Jest jeszcze możliwość poparcia protestu przeciwko ograniczaniu godzin religii w szkole. Gotowe formularze są wyłożone na stolikach przy wejściach do kościoła. Po podpisaniu można je oddać w zakrystii.
  • W ostatnim czasie zmarł Kamil Pondo lat. 19. „Wieczne odpoczywanie…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *