- W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Różaniec odmawiamy indywidualnie. W par. Staroniwa 50 lecie parafii. Główna Msza św. o godz. 11.00.
- We wtorek wsp. św. Alberta Chmielowskiego. Msza św. wieczorna i litania ku czci św. Judy Tadeusza. Na godz. 19.30 Ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie na plebanię Panów z Honorowej Straży Najświętszego Sakramentu, Akcję Katolicką i Radę Parafialną. Będziemy omawiali przygotowania do Bożego Ciała.
- W środę po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo ku czci MB Nieustającej Pomocy połączone z Nabożeństwem czerwcowym. Nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego. Kancelaria nieczynna.
- W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa zwana również Bożym Ciałem. Centralna Msza św. w Rzeszowie odbędzie się na Placu Farnym o godz. 9.00. Koncert „Jednego serca, jednego ducha” o godz. 19.00 w Parku Sybiraków. Msze św. w naszej parafii jak w niedzielę. Uroczysta procesja ulicami Osiedla po Mszy św. o godz. 12.30. Zapraszamy aby dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. i przeżywające rocznicę I Komunii Świętej przyszły ubrane w pierwszokomunijne stroje. Wszystkie dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatów, a chłopców do dzwonienia. Bardzo prosimy poszczególne grupy o ubranie ołtarzy na Boże Ciało:
I ołtarz „niebieski” (ul. Bohaterów naprzeciwko ul. Chruściela) – ubierają: Róże różańcowe – perzede wszystkim Róża Zwiastowania NMP i MB Ostropbramskiej, Grupa misyjna, Kręgi Rodzin, Rada parafialna
II ołtarz „czerwony” (ul. Bohaterów) – ubierają: Odnowa w Duchu Świętym. Apostolstwo Dobrej Śmierci , Straż Niepokalanego Serca Matki Najświętszej
III ołtarz „żółty” (ul. Wita Stwosza) – ubierają: Grupa Intronizacji NSPJ, Caritas, Grupa biblijna, Oaza
IV ołtarz „zielony” (na parkingu przy kościele) – ubierają: Akcja Katolicka, chór Emmanuel, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Panów ze Straży Honorowej Najświętszego Sakramentu, a także wszystkich chętnych prosimy w środę po Mszy św. wieczornej o pomoc w rozstawieniu ołtarzy przy ulicach. Prosimy też o przystrojenie domów na trasie procesji, która przejdzie ulicami: Chruściela, Bohaterów, Wyspiańskiego, Wita Stwosza do kościoła. Ze względu na procesję Bożego Ciała, bardzo prosimy, aby nie parkować samochodów przy kościele po Mszy św. o godz. 11.00. Od piątku rozpoczniemy Oktawę Bożego Ciała. Po Mszach św. wieczornych zapraszamy na procesję wokół kościoła.
- W sobotę wsp. św. Alojzego Gonzagi.
- W tygodniu Nabożeństwa do Najświętszego Serca P. Jezusa po Mszy św. wieczornej.
- Z inicjatywy świeckich katechetów zapraszamy do podpisywania projektu ustawy popierającej przywrócenie pełnego wymiaru godzin w katechezie. Podpisy w zakrystii. Potrzebny jest PESEL.
- W dniach od 23 do 25 czerwca będziemy zbierali zużyty sprzęt elektroniczny.
- W ostatnim czasie z naszej parafii zmarł Bogdan Przydział lat 68. „Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci…”