13 maja w środę po zimowej przerwie rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. W dniu dzisiejszym przypada 109. rocznica objawień fatimskich. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, następnie Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec. Będziemy pielgrzymować po chodniku przy ul. Malczewskiego śpiewając Majówkę. Zakończymy Apelem Jasnogórskim. Kazania będzie głosił ks. Bogdan Tęcza, kapelan Hospicjum w Rzeszowie. Bardzo liczymy na obecność dzieci pierwszokomunijnych. Nie będzie spotkania kręgu biblijnego. Kancelaria będzie nieczynna.
Zapraszamy na Nabożeństwo fatimskie
