1 Niedziela Wielkiego Postu

I Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2012 r.

  1. Dzisiaj o godzinie 18.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  2. W poniedziałek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej i Świętego Judy Tadeusza.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 16.00, nie o 16.30, ze względu na pierwszy piątek miesiąca. Następna Droga Krzyżowa o 18.30 i o 20.00 dla młodzieży.
  5. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godziny 16.00.
  6. W pierwszą sobotę rano o godzinie 8.00 Droga Krzyżowa. Czuwanie modlitewne (fatimskie) rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę Caritas będzie rozprowadzała „Kaziuki” – ofiary złożone z tej racji przeznaczone będą dla młodzieży ze wschodu studiującej w Rzeszowie.
  8. Na stolikach z prasą są skarbonki „Jałmużny Wielkopostnej” – zabieramy je do domów a zgromadzone ofiary przynosimy do kościoła w Niedzielę Miłosierdzia Bożego – Święto Patronalne Caritas.
  9.  Szkoła Podstawowa nr 16 ogłasza, od 2 marca, nabór do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego – szczegóły na plakatach.
  10. Od dnia 1 marca rozpoczyna się rekrutacja do Przedszkola Parafialnego Świętej Rodziny. Kartę zgłoszenia dziecka oraz podstawowe informacje dotyczące rekrutacji i pobytu dziecka w przedszkolu można pobrać ze strony internetowej przedszkola: www.przedszkole.judatadeusz.rzeszow.pl lub w przedszkolu. Karty składamy bezpośrednio u s. Dyrektor przez cały marzec od poniedziałku do czwartku od 14.30 -17.30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.