14 Niedziela Zwykła Rok B (04.07.2021r.)

  • W dzisiejszą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszach św. o godz. 6.30; 8.00; po różańcu o godz. 17.30, a przed wieczorną Mszą św. 
  • We wtorek wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Wieczorem Msza św. wotywna i nabożeństwo ku czci św. Judy Tadeusza.
  • W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Zmiana tajemnic różańcowych dla grupy misyjnej.
  • W czwartek wsp. św. Jana z Dukli.
  • Jest nowy numer „Patrona”. Zachęcamy do zapoznania się z jego zwartością. Jest darmowy, ale gdyby ktoś wrzucił jakąś ofiarę na papier i druk, będziemy wdzięczni. Zapraszamy też do kupowania i czytania prasy katolickiej. W „Niedzieli” proponujemy art. „Cała prawda o Funduszu Kościelnym”, a w Gościu Niedzielnym” art. „Ofiary wyzwolicieli”.
  • Prowadzimy różne remonty obiektów parafialnych. Jednym z najważniejszych jest położenie dachu nad kaplicą adoracji, aby ją zabezpieczyć przed przemarzaniem. Jednocześnie bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary finansowe składane na tacę, wpłacane przelewem oraz składane do skarbonek.
  • W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 5800 zł. na pogorzelców z Nowej Białej. Serdeczne Bóg zapłać.
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarł Jan Zuber lat 96. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci…

Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie ogłasza nabór kandydatów na rok szkolny 2021/2022. Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów, przyjęcia, można uzyskać w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, ul. Witolda 11a od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 -13.00 tel. (17) 871-24-00 lub (17) 871-24-03. Informacje są podane na stronie studium www.dsorzeszow.pl oraz na plakacie. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września bieżącego roku w sekretariacie Instytutu. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 18 września (w sobotę) o godz. 9.00 w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego.

W dniach 8 – 10 lipca 2021 r. odbywać się będą w Dębowcu 34. Saletyńskie Spotkania  Młodych. Więcej szczegółów na stronie internetowej: https://spotkania.saletyni.pl/34-ssm-2021/ oraz na plakatach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.