22 Niedziela Zwykła Rok B (29.08.2021r.)

  • We wtorek wieczorem Msza św. wotywna i nabożeństwo ku czci świętego Judy Tadeusza. Dzieci szkolne zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.00.   
  • Wśrodę 1 września Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół naszej parafii. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, zmiana tajemnic różańcowych dla grupy misyjnej.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 17.15 chór Emmanuel poprowadzi adorację Najświętszego Sakramentu.
  • W pierwszy piątek wsp. św. Grzegorza Wielkiego. Odwiedziny chorych od godz. 8.00. Spowiedź od godz. 16.00. Szczególnie zapraszamy dzieci szkolne, które nie przyjdą na spowiedź we wtorek. Msze św. o godz. 6.30; 7.00; 16.30 i 18.00.
  • W sobotę serdecznie zapraszamy członków grup parafialnych, a także nowe osoby, na Mszę św. o godz. 18.00, rozpoczynającą spotkania duszpasterskie ramach wspólnot.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Afgańczyków. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszach św. o godz. 6.30; 8.00, przed wieczorną Mszą św., a po różańcu, który rozpocznie się o godz. 17.30.
  • Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy naszego „Patrona”. Jest darmowy, ale jeśli ktoś złoży za niego jakąś ofiarę na druk i papier będziemy wdzięczni.
  • Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego dla Przedszkola św. Rodziny, ale również dla dzieci ze wszystkich przedszkoli z naszej parafii, odbędzie się w dniu 21.09 o godz. 16.00 w głównym Kościele. Serdecznie zapraszamy.
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarły następujące osoby: Marek Kordoń lat; Bogusława Leszczyszyn lat 77; Józef Pliś lat 72. „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci…”

Dom Diecezjalny „Tabor” w Rzeszowie zaprasza na koncert ewangelizacyjny ks. Jakuba Bartczaka 3 września o godz. 20 (wstęp wolny, zapisy telefonicznie, tel.: 533 833 399) oraz na rekolekcje małżeńskie pt.: „Pokonywanie kryzysów w małżeństwie i rodzinie”, prowadzone przez Jadwigę i Jacka Pulikowskich w dniach od 3 do 5 września (zapisy poprzez formularz umieszczony na: www.tabor.rzeszow.pl). Szczegóły znajdują się na plakatach.

Kustosz Sanktuarium Pani Rzeszowa zaprasza do udziału w uroczystościach ku czci Patronki Miasta. Uroczystości będą trwały od 8 do 12 września br. Suma odpustowa w Ogrodach Bernardyńskich zostanie odprawiona 12 września o godz. 18 pod przewodnictwem bp. Damiana Muskusa OFM. Szczegółowy program znajduje się na plakacie.

3 października 2021 r. kościół pw. Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Młp. zostanie ustanowiony Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Uroczysta Eucharystia zostanie odprawiona o godz. 11.00. Serdecznie zapraszają duszpasterze wraz z całą wspólnotą parafialną.

25-26 września 2021 r. odbędzie się 37. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach.

Szpital Specjalistyczny „Pro-Familia” zaprasza na bezpłatne badanie mammograficzne. Program skierowany jest do kobiet pomiędzy 50 a 69 rokiem życie, które nie miały wykonywanej mammografii w ostatnich 2 latach. Szczegółowe informacji można uzyskać pod numerem tel. 17 773 57 00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.