25 Niedziela Zwykła Rok B (19.09.2021r.)

 • W dniu dzisiejszymi Kościół obchodzi 55 światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na rzecz Radia Via. Rozpoczynamy kazania dla dzieci. Prosimy, aby dzieci zapisywały w zakrystii się do scholii parafialnej.  
 • W poniedziałek wsp. świętych męczenników koreańskich. Na Mszę św.wieczorną zapraszamy dzieci przystępujące w tym roku szkolnym do I Komunii św. i ich Rodziców, następnie na spotkanie. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Intronizacji w kaplicy adoracji.
 • We wtorek Święto Mateusza Ewangelisty. O godz. 16.00 Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny dla dzieci przedszkolnych ich i rodziców. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci świętego Judy Tadeusza.
 • Wśrodę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Następnie ksiądz Proboszcz zaprasza na spotkanie Kręgu Biblijnego w dolnym kościele. 
 • W czwartek wsp. św. Pio z Pietrelciny. Ksiądz Proboszcz zaprasza młodzież kl. VII wraz z rodzicami na Mszę św. wieczorną. Po Mszy św. zapisy do bierzmowania.
 • W piątek Ksiądz Proboszcz zaprasza strażników Najświętszego Sakramentu i kandydatów na strażników na spotkanie na plebanię o godz. 19.30.
 • W sobotę Ksiądz Proboszcz zaprasza Radę Parafialną oraz kandydatów do Nowej Rady Parafialnej na Mszę św. wieczorną, a następnie na spotkanie na plebanię.   
 • Serdecznie zapraszamy małżeństwa do Kręgu Rodzin. Prosimy zapisywać się w zakrystii. Termin pierwszego spotkania zostanie podany, gdy zbierze się odpowiednia liczba małżeństw.  
 • Dyrekcja SP Nr 16 w Rzeszowie oraz Organizatorzy koncertu Jednego Serca, Jednego Ducha zachęcają do popierania ich projektów w ramach budżetu obywatelskiego. Szczegóły na ulotkach i na plakatach.     
 • W przyszłą niedzielę na Mszach św. przeprowadzimy badanie statystyczne dotyczące uczestnictwa wiernych we Mszach św.
 • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli: Kazimiera Kilar lat 90; Maria Kopaczewska, lat 84; Franciszek Mularski lat 97. „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci…”

Oaza Dorosłych zaprasza na pierwsze spotkanie wspólnoty we wtorek 21.09. o godzinie 19:00. Rozpocznie się ono Mszą świętą w DD Tabor. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 660 052 992.

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej ogłasza nabór do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego. Dokumenty należy składać do 2 października 2021 r. w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. Informacje szczegółowe znajdują się na przesłanych plakatach oraz na stronie: www.rodzina.diecezja.rzeszow.pl

Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej zaprasza osoby w wieku powyżej 50 lat do udziału w zajęciach uniwersytetu, które odbywają się w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie w soboty, dwa razy w miesiącu. Inauguracja nowego roku akademickiego 2021/2022 odbędzie w sobotę, 25 września 2021r. o godz. 9.00.  Szczegóły na stronie uniwersytetu: www.utwdrz.rzeszow.pl i instytutu: www.instytut.rzeszow.pl oraz na plakacie w gablocie.

6. Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie -Łagiewnikach odbędzie się w sobotę, 9 X. 2021 roku. Rozpoczęcie o godz. 9.

W dniach 25-26 września 2021 r. odbędzie się 37. Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.

Kino „Zorza” w Rzeszowie zaprasza we wrześniu i październiku na filmy: 1) „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” oraz: 2) „Fatima”. Istnieje możliwość organizacji seansów grupowych dla parafii. Informacje pod numerem telefonu: 885 100 082.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.