27 Niedziela Zwykła Rok B (03.10.2021r.)

  • Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszach św. o godz. 6.30; 8.00; po różańcu o godz. 17.30 a przed wieczorną Mszą św. Serdecznie zapraszamy do Róż Różańcowych.
  • W poniedziałek wsp. św. Franciszka z Asyżu. We wtorek wsp. św. Faustyny Kowalskiej. Wieczorem Msza św. wotywna i Nabożeństwo ku czci św. Judy Tadeusza.    
  • W środę na różaniec na godz. 17.30 zapraszamy dzieci Pierwszokomunijne. Otrzymają różańce. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Oprawę muzyczną zapewni chór „Collegium Musicum”. Po Nowennie zaprezentuje krótki program słowno-muzyczny pt. „Błękitny różaniec”. Serdecznie zapraszamy. Nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego. 
  • W czwartek wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Jest to jednocześnie I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Chór Emmauel od godz. 17.00. Na godz. 19.30 na plebanię zapraszamy wszystkie małżeństwa, które pragną należeć do Kręgu Rodzin.
  • W piątek na różaniec na godz. 17.30 zapraszamy młodzież kl. VIII przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na godz. 19.30 Ks. Proboszcz zaprasza Stowarzyszenie Rodzin Katolickich na spotkanie do siedziby Stowarzyszenia „Arka”, które mieści się przy plebani.
  • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali XXI Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.  
  • Przypominamy, że Nabożeństwa różańcowe rozpoczynają się o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież.
  • Dzieci i młodzież zapraszamy do zapisywanie się do scholii w zakrystii lub po katechezie.
  • Od 1 października rozpoczęliśmy głoszenie kazań na Mszach św. wieczornych. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa spotka się życzliwym przyjęciem parafian.
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarł Paweł Łańcut, lat 49. „Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci…”

10 października 2021 roku o godzinie 18:00 w Auli Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się Koncert Papieski pod patronatem Biskupa Ordynariusza, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Rektora Politechniki Rzeszowskiej. W ramach koncertu – przedstawienie sylwetki świętego Papieża Jana Pawła II oraz koncert zespołu Sound’N’Grace. Wejście na koncert ze względu na czas pandemii biletowane (ale bezpłatne). Bilety po 5 sztuk zostaną rozesłane do parafii Rzeszowa w przyszłym tygodniu.

Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie -Łagiewnikach odbędzie się w sobotę, 9 X. 2021 roku. Rozpoczęcie o godz. 9.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.