Milion Dzieci modli się na różańcu

Zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii do włączenia się w międzynarodową akcję Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w potrzebie” pt. „Milion Dzieci modli się na różańcu”. Odbędzie się ona 18 października. W naszym Przedszkolu Świętej Rodziny dzieci będą się wspólnie modliły o godz. 9.00, ale każde dziecko może się w nią włączyć o każdej porze dnia. Prosimy babcie, dziadków, rodziców, starsze rodzeństwo, aby im o tym przypomnieli.

W tym dniu na sześciu kontynentach dzieci z wielu krajów świata modlą się na różańcu w intencji pokoju. Wierzymy, że ich szczera modlitwa może odmienić ludzi, ponieważ prośba niewinnych serc dzieci jest szczególnie miła Panu Bogu.

W dniu 20 października zapraszamy wszystkie dzieci przedszkolne z naszej parafii na godz. 14.00 do kościoła na wspólny różaniec.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.