2 Niedziela Adwentu (05.12.2021r.)

 • Przeżywamy 22 Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Składka na ten cel do puszek. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszach świętych o godz. 630, 800
  i po nabożeństwie o godz. 1730, a przed wieczorną Mszą Św.
 • We wtorek wsp. św. Ambrożego. Ksiądz Proboszcz zaprasza Róże Różańcowe na spotkanie do dolnego kościoła na godz. 16.30. Po roratniej Mszy św. wieczornej litania do św. Judy Tadeusza.
 • W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi Panny. Msze św. o godz. 6.30; 9.00; 16.30; 18.00. Na Mszy św. o godz. 16.30 wręczenie modlitewników dla młodzieży kl. VIII, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Na Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 rozdanie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. Po Mszy św. wieczornej, ponieważ skończył się rok św. Józefa, odnowimy Akt Zawierzenia św. Józefowi. Następnie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Nie będzie spotkania kręgu biblijnego. Kancelaria będzie nieczynna.  
 • Ks. Proboszcz zaprasza Akcję Katolicką na plebanię w piątek na godz. 19.30, a w sobotę na godz. 19.30 zaprasza na plebanię nową Radę Parafialną.
 • W sobotę po Mszy św. o 19.00 zapraszamy na Nabożeństwo Adwentowe połączone z Godziną Czytań, przygotowujące do Świąt Bożego Narodzenia.
 • W zakrystii do nabycia są świece Caritas – mała w cenie 6 zł, a duża w cenie 15 zł oraz opłatki. Zachęcamy również do nabywania w zakrystii naszych parafialnych kalendarzy w cenie 10 zł. za sztukę. Przypominamy, że czasopismo „Niedziela” kosztuje 8 zł.   
 • Z tyłu kościoła będzie wystawiony kosz na produkty dla osób potrzebujących. Są również wystawione tzw. torby miłosierdzia. Po wypełnieniu należy je odnieść do kościoła.  
 • Parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Adwentowy Dzień Skupienia w dniu 11 grudnia od godz. 10.00 do 16.15. Nauki głosi O. Szymon Mrowiec OFM Cap. Szczegóły na plakacie.
 • Administracja Osiedla Kmity, Osiedlowy Klub Gwarek, Klub Seniora Osiedla Kmity oraz Stowarzyszenie „Misz Masz” zapraszają na Pierwszy Osiedlowy Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 11 grudnia w godz. od 12 do 19.00 na placu wewnętrznym przy budynku Administracji Osidla Kmity, ul. Bohaterów 5. Szczegóły na plakatach.
 • Ogłaszamy Konkurs szopek dla dzieci ze szkół podstawowych. Będzie miał 2 kategorie wiekowe: do kl. IV oraz od kl. V do kl. VIII. Wykonane przez dzieci szopki można przynosić do zakrystii po Mszy św. rannej lub wieczornej w dniach 22 i 23 grudnia. Rozstrzygnięcie Konkursu 6 stycznia 2022 r. po Mszy św. o godz. 11.00.  
 • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli: Andrzej Skupień lat 79; Józef Mróz lat 70; Zofia Łabaj lat 80; Jerzy Woźny lat 49. „Wieczne odpoczywanie…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.