4 Niedziela Adwentu (19.12.2021r.)

 • Przeżywamy 4 Niedzielę Adwentu. Po każdej Eucharystii młodzież z naszej OAZY będzie rozprowadzać sianko na stół wigilijny. Datek za przygotowane pakiety jest dobrowolny. Pieniądze zebrane dzięki tej inicjatywie zostaną w całości przeznaczone na duszpasterską działalność młodzieży w naszej parafii. 
 • W poniedziałek ks. Jarosław i ks. Wojciech, a we wtorek Ks. Jerzy odwiedzą chorych od godz. 8.00. Ksiądz Proboszcz będzie odwiedzał chorych we wtorek od godz.10.00.
 • We wtorek w dolnym kościele od godz. 9.00 do 11.00 panie z parafialnej Caritas będą wydawały paczki dla osób potrzebujących. Bardzo im dziękujemy za trud włożony w przygotowanie paczek, a wszystkim darczyńcom za otwarte serce. Dzieci, które własnoręcznie wykonały ozdoby choinkowe dla P. Jezusa, będą je mogły powiesić na choince przy ołtarzu od wtorkowego popołudnia. We wtorek od godz. 16.30 zapraszamy na spowiedź dzieci i młodzież. Po Mszy św. wieczornej litania do św. Judy Tadeusza, następnie możliwość spowiedzi do godz. 20.30. 
 • W środę po Mszy św. wieczornej, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, następnie możliwość spowiedzi do godz. 20.30. Nie będzie spotkania kręgu biblijnego.
 • W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkie chętne osoby do ubierania choinek oraz do pomocy w przygotowaniu kościoła do Uroczystości Bożego Narodzenia. Dzieci, które zbierały naklejki roratnie proszone są aby na Mszę św. o godz. 18.00 przyniosły plansze z naklejkami. Rozdanie upominków dla nich w Boże Narodzenie po Mszy św. o godz. 11.00.  
 • W piątek Wigilia. Możliwość spowiedzi od godz. 9.00 do 11.00. Nie będzie Mszy św. wieczornej. Pasterka o godz. 24.00.
 • W sobotę Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. jak w każdą niedzielę.
 • W przyszłą niedzielę Święto Rodziny. Prosimy, aby małżeństwa, które w tym roku celebrują okrągłą rocznicę ślubu zgłosiły ten fakt w zakrystii do piątku. W przyszłą niedzielę na Eucharystii o godz. 11.00 zapraszamy małżeństwa do modlitwy i odnowienia przyrzeczeń złożonych w dniu ślubu. Składka na działalność Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie.
 •  W tym tygodniu po wieczornej Mszy św. celebrujemy Nowennę do dzieciątka Jezus. W zakrystii do nabycia są opłatki oraz nasze parafialne kalendarze. Na stolikach w kościele znajduje się parafialna gazetka „Patron”. Jest bezpłatna, ale gdyby ktoś złożył jakąś ofiarę na druk i papier będziemy wdzięczni. Do naszej gazetki została dołączona ankieta dotycząca funkcjonowania naszej parafii. Prosimy o jej wypełnienie i złożenie do 16 stycznia do skrzynki znajdującej się z tyłu kościoła.
 • Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy naszej parafii realizuje Akcję „Serce dla Serca – kup coś i ofiaruj potrzebującym”. W zaprzyjaźnionych sklepach osiedlowych zostały wystawione oznakowane kosze, do których ofiarodawcy mogą wkładać zakupiony towar- dar serca dla potrzebujących wsparcia.
 • Ponieważ skończył się rok św. Józefa od tej pory w niedziele po każdej Mszy św. będzie odmawiana modlitwa doi św. Judy Tadeusza, W ciągu tygodnia po Mszy św. modlitwa do św. Michała Archanioła.
 • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli: Marek Trzeciak lat 80; Grażyna van Elder lat 68. „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …”
 • Siostry Prezentki ogłaszają nabór do kl. pierwszej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Rzeszowie. Szczegóły na stronie Internetowej Szkoły oraz na plakatach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.