Boże Narodzenie (25.12.2020 r.)

  • Przypominamy, że w Boże Narodzenie jest dodatkowa Msza św. o godz. godz. 18.00.
  • W niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Świętej Rodziny. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy małżeństwa, aby odnowiły przyrzeczenia małżeńskie. Nie będzie różańca o godz. 17.30.
  • Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Zarówno „Niedziela” jak i „Gość Niedzielny” posiadają podwójne numery i kosztują 10 zł. Jest także do wzięcia gazetka parafialna „Patron”. Jest darmowa, ale gdyby ktoś zechciał złożyć za nią jakąś ofiarę będziemy bardzo wdzięczni. Do naszej gazetki została dołączona ankieta dotycząca funkcjonowania naszej parafii. Prosimy o jej wypełnienie i złożenie do 16 stycznia do skrzynki znajdującej się z tyłu kościoła. Link do ankiety dotyczącej naszej parafii:
    https://megawrzuta.pl/download/6f85db3cb5448a233ddbadf3d5addc1e.html
  • Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do ubrania i posprzątania naszej świątyni parafialnej: Panu kościelnemu, Paniom z Odnowy w Duchu Świętym, Panom z Honorowej Straży Najświętszego Sakramentu, Młodzieży Oazowej, Ministrantom, a także dzieciom, które własnoręcznie wykonały ozdoby znajdujące się na choince przy szopce. Dziękujemy także dzieciom, które wykonały szopki. Można je podziwiać w bocznej nawie, przed kaplicą Miłosierdzia Bożego.
  • Naszym drogim Gościom i Parafianom życzymy, aby Boże Narodzenie stawało się Waszym indywidualnym wydarzeniem, głęboko przeżytym, które pozwoli odkryć prawdziwy sens miłości, a Nowonarodzony Chrystus, aby darzył Was swoim błogosławieństwem w Nowym 2022 r.

Ks. Proboszcz, Księża Współpracownicy oraz Siostry Sercanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.