Niedziela Świętej Rodziny (26.12.2021r.)

 • Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy małżeństwa, aby odnowiły przyrzeczenia małżeńskie. Rozpoczyna się oktawa Bożego Narodzenia. Nie będzie różańca o godz. 17.30.  
 • W poniedziałek 27.12 Święto Św. Jana Ewangelisty. Po Mszy św. wieczornej poświęcenie wina. Jest to dzień imienin Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Prosimy o modlitwę w jego intencji.
 • We wtorek 28.12 Święto Młodzianków Męczenników. Po Mszy św. wieczornej Uroczyste Nabożeństwo ku czci św. Judy Tadeusza zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 • W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • W piątek 31.12 zakończenie roku 2021 r. Msze Św. o godz. 6.30; 7.00; 16.30; 18.00. Nabożeństwo na zakończenie roku po Mszach św. o godz. 16.30 i 18.00. Za udział w tym Nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Biskup Rzeszowski udzielił na ten dzień dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych. Kancelaria będzie nieczynna.
 • W sobotę Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to dzień modlitw
  o pokój na świecie. Każdy wierny jest obowiązany w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. Porządek Mszy Św. jak w niedziele.  Ponieważ jest to pierwsza sobota miesiąca po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski.
 • W przyszłą niedzielę 2 stycznia po każdej Mszy św. w dolnym kościele lekarze, pielęgniarki i ratownicy poprowadzą spotkanie dotyczące zdrowia naszych parafian, zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
 • Od przyszłego tygodnia w poniedziałek 3 stycznia rozpoczniemy kolędę parafialną, która będzie miała podobny przebieg jak w ubiegłym roku, tzn. będziemy zapraszali parafian zamieszkujących poszczególne ulice na Mszę św. o godz. 18.00, a potem na spotkanie do dolnego kościoła. Gdyby ktoś zechciał nas zaprosić na poświęcenie mieszkania prosimy, aby zgłosić ten fakt w zakrystii, telefonicznie lub mailowo w tym  tygodniu.
 • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli: Marek Kiprian lat 72; Alfreda Majka lat 83. „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.