Niedziela Chrztu Pańskiego (09.01.2022r.)

  • Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która rozpoczyna okres zwykły
    w liturgii Kościoła. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. 
  • We wtorek o godz. 18.00 Msza św. wotywna i litania do św. Judy Tadeusza.
  • W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z racji kolędy nie ma spotkania kręgu Biblijnego. 
  • Osoby z wyznaczonych ulic zapraszamy na kolędę parafialną: na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie do dolnego kościoła: W poniedziałek zapraszamy Mieszkańców bloków i domów jednorodzinnych przy ul. Szarych Szeregów oraz ul. Zwolińskiego; We wtorek zapraszamy Mieszkańców ul. Malczewskiego; bloki nr: 4; 5; 6; 7; 8; W środę zapraszamy Mieszkańców ul. Malczewskiego; bloki nr: 2 i 3 oraz mieszkańców ul.: Wita Stwosza, Langiewicza, Miedzianej, Srebrnej. W czwartek zapraszamy Mieszkańców bloków przy ul. Korczaka. W piątek zapraszamy Mieszkańców domów jednorodzinnych przy ul.: Akacjowej, Bukowej, Brzozowej, Czereśniowej, Dębowej, Grabowej, Jaracza, Jaworowej, Jodłowej, Modrzewiowej, Orzechowej, Wiśniowej, Winnej, Spokojnej, Sosnowej. W sobotę na godz. 10.30 zapraszamy Mieszkańców  bloków przy ul.: Krajobrazowej, Plenerowej, Widokowej, Panoramicznej. Można nas również zapraszać indywidualnie.  
  • Małżeństwa zapraszamy do zapisywania się na tzw. „Randkę małżeńską”, która będzie miała miejsce w dniu 29 stycznia o godz. 17.00 w dolnym kościele. Koszt 60 zł. od pary. Zapisy w zakrystii, telefonicznie lub mailowo. W trakcie jej trwania małżonkowie będą brali udział w tzw. „Grze małżeńskiej”.
  • Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. W „Niedzieli” zachęcamy do przeczytania m. in. art. pt. Po co chrzcić dzieci” a w „Gościu Niedzielnym art. pt. „Przychodzi katolik do psychoterapeuty”.
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli: Henryk Pietrucha lat 87; Edward Słysz lat 69. „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.