Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (17.04.2022r.)

  • Ks. Proboszcz bardzo serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które podjęły się trudu przygotowań do liturgii Triduum Paschalnego: Księżom, zwłaszcza wikarym Jarosławowi, Jerzemu, Wojciechowi, Siostrom Zakonnym, panu kościelnemu za piękną dekorację ciemnicy i grobu Pańskiego, pewnej rodzinie za wydrukowanie plakatów informujących o rekolekcjach, osobom należącym do Caritas parafialnej za przygotowanie i rozdanie paczek dla osób potrzebujących, panom ze Straży Najświętszego Sakramentu, chórowi i młodzieży z Oazy za adoracje przy grobie Pana Jezusa, osobom które pomogły posprzątać kościół, panom Rafałowi i Grzegorzowi śpiewającym wraz z ks. Jerzym pasję w Wielki Piątek, paniom, panom oraz młodzieży czytającym i śpiewającym w czasie liturgii Triduum Paschalnego, panu organiście, LSO. Bóg zapłać Wam drodzy Parafianie za świadectwo wiary. 
  • W Poniedziałek WielkanocnyMsze św. jak w niedzielę. Na Mszy św. o godz. 9.30 wystąpi chór Emmanuel. Składka na Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. J.S. Pelczara w Rzeszowie.
  • We wtorek po Mszy św. wieczornej litania do św. Judy Tadeusza.
  • W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, następnie Ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie kręgu Biblijnego. Na Mszy św. o godz. 18.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii świętej odnowią przyrzeczenia chrzcielne.
  • W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym.
  • W piątek wieczorem zapraszamy do kościoła na godz. 20.00 na „Drogę światła”. Z racji na Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego nie ma postu.
  • W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Wracamy do odmawiania różańca przed wieczorną Mszą św. Składka na tacę dla Caritas diecezjalnej, a do puszek na pomoc potrzebującym z naszej parafii oraz uchodźcom z Ukrainy.
  • Przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.  
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarł Jan Mytych: lat 85. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci…
  • Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych od Jezusa Zmartwychwstałego: zdrowia, radości paschalnej, wewnętrznego pokoju, oraz dużo sił do realizacji swoich codziennych obowiązków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.