3 Niedziela Wielkanocy (30.04.2022r.)

  • Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkanocną obchodzoną również jako Niedzielę Biblijną. Po Mszach św. ze stolików można zabrać karteczkami z siglami Pisma św. do przeczytania i rozważenia w domu. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii Siostry Pallotynki, które opowiadają o prowadzonych przez nie misjach i zbierają pieniądze do skarbonek na prowadzone przez siebie placówki misyjne. Rozpoczynamy Nabożeństwa maryjne, które będą odprawiane o godz. 17.30. W dniu dzisiejszym Nabożeństwo maryjne połączone z różańcem o godz. 17.15. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszach św. o godz. 6.30; 8.00, przed wieczorną Mszą św.
  • We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. W parafii Farnej Msza św. połączona z uroczystościami państwowymi o godz. 9.30. W parafii Garnizonowej odpust.
  • W środę wsp. św. Floriana. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Nie będzie spotkania kręgu biblijnego.  
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek chór Emmanuel zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.   
  • W piątek wsp. Apostołów Filipa i Jakuba. Chorych odwiedzimy od godz. 8.00. Msze św. o godz. 6.30; 7.00; 16.30; 18.00. Spowiedź od godz. 16.00. Ks. Proboszcz zaprasza Akcję Katolicka i Honorową Straż Najświętszego Sakramentu na spotkanie na plebanię na godz. 19.30.
  • W sobotę spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych od godz. 9.00.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywali I komunię św. Msze św. dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 10.30 i 12.30.
  • Bardzo dziękujemy pewnej rodzinie za przygotowanie i wydrukowanie karteczek z siglami Pisma Św. Dziękujemy młodzieży z kl. VII i wszystkim osobom, które wzięły udział w pieszej pielgrzymce do Niechobrza w sobotę 30 kwietnia.
  • Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, zaprasza chłopców, uczniów szkół średnich, członków LSO oraz innych grup i stowarzyszeń kościelnych, studentów oraz wszystkich stawiających sobie pytanie o kształt swojego życia, na dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Będzie on miał miejsce w Seminarium Duchownym w Rzeszowie w niedzielę 8 maja 2022 roku. Rozpoczęcie o godz. 10.00.
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli: Tadeusz Zdeb, lat 73; Edward Chmaj – lat 89, Izabela Peszkowska lat 79; „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.