WSD Rzeszów w naszej parafii

W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii diakona Adriana Pazdana i dwóch kleryków: Jakuba Ochońskiego i Kamila Podwika z WSD Rzeszów. Przyjechali do nas w ramach odwiedzin parafii z okazji Niedzieli Dobrego Pasterza, która miała miejsce w dniu 8 maja. Z powodu praktyk diakońskich wspomniane odwiedziny zostały przesunięte na dzisiejszą niedzielę. Ksiądz Diakon głosi na w czasie każdej Eucharystii kazanie w którym oprócz aktualizacji czytań mszalnych, porusza temat powołania do stanu kapłańskiego. Zachęca także do zapisywania się do Stowarzyszenia Przyjaciół WSD Rzeszów. Klerycy czytają lekcje mszalne. Przewidziane jest także spotkanie całej trójki z ministrantami.

Prosimy o modlitwę w intencji przełożonych i kleryków naszego seminarium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.