12 Niedziela Zwykła Rok C (19.06.2022r.)

 • Przeżywamy 12 Niedzielę Zwykłą. Procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 12.30. Różaniec i Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.15.
 • Jak zwykle w poniedziałek Grupa Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej i procesji eucharystycznej.
 • We wtorek wsp. św. Alojzego Gonzagi. Wieczorem Msza św. wotywna i litania ku czci św. Judy Tadeusza, następnie procesja Eucharystyczna połączona z litanią do Najświętszego Serca P. Jezusa.
 • W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, procesja Eucharystyczna połączona z litanią do Najświętszego Serca P. Jezusa. Następnie Ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie Kręgu Biblijnego. Spotkanie dla Komitetu ds. organizacji Pikniku na plebanii o godz. 20.00.
 • W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Dzieci szkolne zapraszamy na spowiedź od godz. 16.30 do 18.00. Po Mszy św. wieczornej procesja Eucharystyczna połączona z litanią do Najświętszego Serca P. Jezusa, błogosławieństwo dzieci i wianków, rozdanie słodkich upominków dla dzieci. Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym do godz. 20.30.
 • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji wiernych nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00.
 • W sobotę wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na piknik parafialny, który odbędzie się od godz. 15.00 do godz. 20.30. Szczegóły na plakatach. Bardzo prosimy o modlitwę w tej intencji. Osoby chętne do  pomocy, prosimy o zgłaszanie się
  w zakrystii.
 • W czasie Oktawy Bożego Ciała zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. i procesji dzieci
  w strojach pierwszokomunijnych, dziewczynki do sypania kwiatków, a chłopców do dzwonienia. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
 • Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowania do Uroczystości Bożego Ciała: Panom ze Straży Honorowej Najświętszego Sakramentu za rozłożenie, złożenie ołtarzy, za niesienie baldachimu, wszystkim Paniom z grup duszpasterskich za piękne ubranie ołtarzy, młodzieży z Oazy i ministrantów za wszelką pomoc, chórowi za uświetnienie procesji swoim śpiewem, ks. prał. Józefowi za wykoszenie trawy,
  p. Wandzie za oczyszczenie kostki brukowej, wszystkim za liczne uczestnictwo w procesji. Bóg zapłać.
 • Stowarzyszenie” Nasza Arka” zaprasza chętnych seniorów na nieodpłatne atrakcyjne zajęcia: komputerowe, gimnastyka na basenie, rehabilitacja „zdrowy kręgosłup”, wyjścia do kina, teatru i inne. Zapisy TYLKO DZISIAJ po Mszach św. w zakrystii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.