13 Niedziela Zwykła Rok C (26.06.2022r.)

  • Przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą. Różaniec i Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.15.
  • We wtorek wsp. św. Ireneusza. Wieczorem, z racji 28 dnia miesiąca, Msza św. wotywna i Nabożeństwo ku czci św. Judy Tadeusza połączone z Nabożeństwem czerwcowym, zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy.
  • W środę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30. 9.00; 18.00. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Czerwcowym. Składka na tzw. świętopietrze czyli utrzymanie Bazyliki św. Piotra.
  • W czwartek po Mszy św. wieczornej zakończenie Nabożeństw czerwcowych.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W piątek Msze św. o godz. 6.30; 7.00; 16.30; 18.00. Do chorych z Komunią świętą udamy się od godz. 8.00. Spowiedź od godz. 16.00.
  • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszach św. o godz. 6.30; 8.00; po wieczornym różańcu, który rozpocznie się o godz. 17.30, a przed wieczorną Mszą św.
  • Informujemy, że na wakacjach nie będziemy głosili homilii w ciągu tygodnia za wyjątkiem wtorku i środy. W niedziele nie będzie kazań dla dzieci.
  • Zostaliśmy poproszeni przez Caritas Diecezji o kolejną zbiórkę na Ukrainę, która w wielu rejonach cierpi niedostatek. Lista potrzebnych produktów jest wywieszona w gablotkach i na stronie internetowej. Prosimy o ich przyniesienie do dolnego kościoła we wtorek w godz. od 16.00 do 18.00, a osoby chętne do ich segregacji po Mszy św. wieczornej.   
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarła Barbara Maślanka lat 57. „Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci…”.  

Wczoraj odbył się piknik parafialny. Szczegóły w aktualnościach.

Lista produktów do paczki dla Ukrainy

Makaron, Ryż/kasza, cukier, konserwy, herbata, pieczywo chrupkie, mleko UHT, zupy instant, owsianki instant, orzechy/bakalie, batony energetyczne, paluszki, krakersy, dania gotowe o długim terminie przydatności, kaszki dla dzieci, słoiczki dla dzieci, soczki dla dzieci w opakowaniu plastikowym, musy owocowe, biszkopty, szampon i żel pod prysznic dzieci, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, podpaski, mydło w kostce, szczoteczki do zębów, pasta sod zębów, żel pod prysznic, plastry z opatrunkiem do cięcia, woda utleniona, grzebień/szczotka do włosów, żel antybakteryjny, świeca, zapałki, środki przeciwbólowe typu Apap, Ibuprom.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.