27 Niedziela Zwykła Rok C (02.10.2022)

  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszach św. o godz. 6.30; 8.00 i po różańcu o godz. 17.30, a przed wieczorną Mszą Św. Przypominamy także, że dziś o godzinie 15.00 z Placu Śreniawitów wyruszy procesja różańcowa.


  • W poniedziałek na różaniec o godz. 17:30 i Mszę Św. zapraszamy uczniów klas VII i VIII przygotowujących się do bierzmowania.


  • We wtorek, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. O godz. 16:45 Ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie parafialnej Caritas do dolnego kościoła. Wieczorem Msza św. wotywna i litania ku czci świętego Judy Tadeusza.


  • W środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Na różaniec o godz. 17:30 i Mszę Św., zapraszamy dzieci z klas III, przygotowujące się do I Komunii Św. Otrzymają różańce. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie Kręgu Biblijnego.


  • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek przed Mszą Św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Chór „Emmauel”. W piątek wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Odwiedziny chorych od godz. 8.00 rano. Msze św. o godz. 6.30; 7.00; 16.30 i 18.00. Spowiedź od godz. 16.00. Różaniec będzie po Mszy Św. wieczornej.


  • Przypominamy, że od poniedziałku rozpoczynają się grupowe spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania.

  • W dniach 4 i 5 października tj. wtorek i środa, będzie odbywać się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc naszym misjonarzom. Zużyty sprzęt można składać do środy, do godz. 16:00, obok świetlicy „Nasza Arka” w miejscu oznaczonym tabliczką.


  • Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe rozpoczynają się o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież. Chętne grupy zapraszamy do zapisywania się w zakrystii na prowadzenie różańca.

  • W zakrystii do nabycia jest „Gość Niedzielny Extra” o Miłosierdziu Bożym w cenie 12 zł.


  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarł Adolf Juchno, lat 85 i Andrzej Czudec, lat 64. „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *