25 Niedziela zwykła 24.09.2017 r.

1.     Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw o trzeźwość narodu. W naszej parafii gościmy ks. Grzegorza Dąbrowskiego z parafii pw. bł. Jerzego Popiełuszki. Składka przeznaczona na budowę nowej świątyni.

2.     W poniedziałek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa. Po Mszy świętej wieczornej adoracja Wspólnoty Intronizacji NSPJ. O godz. 1930 odbędzie się Msza św. dla Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym działających w Rzeszowie i okolicy. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

3.     We wtorek Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie serdecznie zaprasza na obchody jubileuszu 55-lecia szkoły. W programie obchodów: 1100 Msza św. w naszym kościele odprawiona przez Ks. Bp Jana Wątrobę, a po Mszy świętej uroczysta akademia w sali gimnastycznej szkoły. 

4.     W środę wspomnienie św. Wincentego À Paulo. Po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej i św. Judy Tadeusza.

5.     W czwartek wspomnienie św. Wacława. Jest to także 28 dzień miesiąca. Msza święta i nabożeństwo do św. Judy Tadeusza o godz. 1800 zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

6.     W piątek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. O godz. 1900 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Zapraszamy również wszystkie chętne osoby.

7.     W sobotę wspomnienie Świętego Hieronima.

8.      W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa będą w dni powszednie jak i w niedzielę o godz. 1730.

9.     Rada Ruchów i Stowarzyszeń zaprasza na Rzeszowską Procesję Różańcową w intencji Ojczyzny, która odbędzie się 1 października 2017 r. Przewodniczył jej będzie Biskup Rzeszowski Jan Wątroba. Początek o godzinie 15.00 przy Krzyżu Ofiar Komunizmu na placu Śreniawitów.

W naszej parafii organizowana jest zbiórka podpisów w ramach inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję”. Podpisy należy składać na liście wyłożonej na stolikach za ławkami. Przypominamy, że do ważnego poparcia inicjatywy konieczne jest podanie numeru PESEL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.