33 Niedziela zwykła 19.11.2017

1.    Dzisiaj przeżywamy I Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”.

2.    W związku ze zbliżającą się I rocznicą Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, trwamy w dziewięciodniowej nowennie, która przed rokiem poprzedziła proklamację Aktu. Nowenna codziennie po wieczornej Mszy świętej.

3.    W poniedziałek wspominamy św. Rafała Kalinowskiego. Po wieczornej Mszy świętej adoracja Wspólnoty Intronizacji NSPJ.

4.    We wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

5.    W środę wspominamy św. Cecylię. Po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej i św. Judy Tadeusza, połączona  z wypominkami.

6.    W piątek wspomnienie św. Andrzeja Dunc-Lac i Towarzyszy.

7.    Wzorem lat ubiegłych, w piątek zapraszamy do naszej parafii na katechezę dla dorosłych pt. „Ryt i misterium”, którą poprowadzi liturgista – ks. dr Sławomir Jeziorski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 1830, w dolnym kościele. Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną, a wszyscy jesteśmy do tego zobowiązani. W tym dniu nie będzie wypominek.

8.    W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM-u. Uroczysta Msza święta o godz. 1200 w katedrze rzeszowskiej.

9.    Nasza Parafia poszukuje pracownika do kuchni parafialnej. Prosimy Radę Duszpasterską i wszystkich parafian o pomoc w znalezieniu odpowiedniej osoby. Proponujemy zatrudnienie na pełny etat. Osoby chętne, prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.