1 Niedziela Adwentu 03.12.2017 r.

1.      Pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godz. 630, 800 i po nabożeństwie o godz. 1730.

2.      Dzisiaj rozpoczynamy Adwent „czas przygotowania na przyjście Pana”. Zachęcamy do podejmowania trzeźwości w tym czasie. Książka trzeźwościowa wyłożona przy ołtarzu Matki Bożej. W Adwencie zapraszamy na Mszę świętą roratnią o godz. 1800. W soboty roraty o godz. 700. Szczególnie zapraszamy dzieci z lampionami na procesję do ołtarza. Dzieci na karteczkach przynoszą dobre uczynki z których będzie losowana osoba do opieki nad figurką Matki Bożej.

3.      W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej adoracja Wspólnoty Intronizacji NSPJ.

4.      W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej i św. Judy Tadeusza.

5.      W czwartek wspominamy św. Ambrożego. Jest to także I czwartek miesiąca. O godz. 1730 chór Emmanuel zaprasza na adwentowe czuwanie do kaplicy adoracji.

6.      W czwartek na Mszę świętą o godz.1800 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej ze Szkoły Podstawowej nr 16 i Zespołu Szkół Społecznych, podczas której zostaną poświęcone i wręczone medaliki. Rodzice wraz z dziećmi przychodzą piętnaście minut przed rozpoczęciem Mszy św.

7.      W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o godz. 630, 900, 1630 i 1800. Po Mszy świętej wieczornej chór Emmanuel przedstawi wieczornicę maryjną.

8.      W piątek na godz. 1800 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę świętą, podczas której odbędzie się wręczenie modlitewników. Obecność obowiązkowa zarówno kandydatów jak i rodziców.

9.      W przyszłą niedzielę 10 grudnia, siostry Karmelitanki z Mielca, po każdej Mszy świętej przeprowadzą zbiórkę ofiar na rozbudowę Przedszkola Katolickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.