26 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.09.2018 r.

       Zgodnie z decyzją Biskupa Rzeszowskiego składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ośrodek „Caritas” w Myczkowcach.

       Jutro rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Różaniec w dni powszednie i w niedzielę będzie odmawiany o godz. 1730. Zapraszamy.

       W poniedziałek, we wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, zapraszamy na godz. 1730 dzieci kl. III i rodziców, na obrzęd poświęcenia i wręczenia różańca w ramach przygotowań do I Komunii Świętej.

       We wtorek obchodzimy wspomnienie Aniołów Stróżów.

       W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca.

– w I czwartek, we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, chór Emmanuel zaprasza na modlitwę do kaplicy adoracji na godz. 1700.

– w I piątek, we wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, odwiedzimy chorych od godz. 800. Spowiedź w kościele od godz. 1600.

       W piątek 5 października zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na celebrację wręczenia Różańca Świętego. Kandydaci wraz z rodzicami gromadzą się na Mszy świętej o godz. 1800. Po Mszy świętej różaniec w intencji przygotowujących się do bierzmowania. W tym dniu nie będzie różańca o godz. 1730. Ze względu na piątkowe spotkanie w poniedziałek, we wtorek i w środę nie będzie spotkań w grupach.

Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na RZESZOWSKĄ PROCESJĘ RÓŻAŃCOWĄ w dniu 7 października o godz. 1500. Rozpoczęcie na Placu Śreniawitów.

Przypominamy zasady zamawiania Mszy świętych. Na Mszę świętą przyjmujemy w zakrystii po każdej Mszy świętej. Prosimy, nie zamawiać intencji przed Eucharystią, aby nie opóźniać jej rozpoczęcia. Intencje przyjmowane z racji pogrzebów, będą odprawiane według kolejności wolnych terminów w kalendarzu. Od 1 października księża seniorzy (ks. Prałat Stanisław Tomkowicz i ks. Kanonik Władysław Gąska) przyjmują osobiście dla siebie intencje. Umożliwi im to swobodne odprawianie Eucharystii. Intencje zamawiać u nich, najlepiej po ich Mszach świętych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.