4 Niedziela Zwykła Roku B  (28.01.2024r.)

  • W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9.30 chór „Emmanuel” zaprasza na adorację żłóbka P Jezusa w formie śpiewu kolęd. Kazania głosi ks. dr Tomasz Bierzyński z par. p.w. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Ofiary na tacę będą przeznaczone na budowę w/w kościoła. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30, a po Mszy św. wieczornej na Nabożeństwo ku czci św. Judy Tadeusza zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  • We wtorek Msza św. wieczorna i litania ku czci św. Judy Tadeusza.
  • W środę wsp. św. Jana Bosko. Po Mszy św. wieczornej Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy. 
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. W czwartek chór Emmanuel zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.15. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego, a jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30; 9.00; 16.30 i 18.00. Prosimy przynieść świece. Na Mszy św. o godz. 18.00 Siostry Sercanki odnowią śluby zakonne. Prosimy o modlitwę w ich intencji.  Składka przeznaczona zostanie na zakony kontemplacyjne w naszej Diecezji. Spowiedź od godz. 16.00. Odwiedziny chorych: ks. Grzegorz w czwartek od godz. 8.00; ks. Proboszcz i ks. Jerzy w piątek od godz. 8.00, ks. Ryszard w sobotę od godz. 8.00.
  • W sobotę zapraszamy na różaniec fatimski Ze względu na prośby parafian, od tej pory będzie miał miejsce przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.15
  • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec o godz. 17.15.
  • Jeszcze raz dziękujemy wszystkim parafianom, którzy nas przyjęli po kolędzie oraz za złożone ofiary. Dziękujemy także za wszystkie uwagi. Zostaną omówione w najbliższym „Patronie”.
  • Siostry Prezentki ogłaszają nabór dzieci do szkoły podstawowej im. św. Jana Pawła II. Zachęcamy rodziców do zapisywania swoich pociech do tej katolickiej szkoły. 
  • Wspólnota Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski, której celem jest szerzenie kultu i zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Korony Polski na Jasnej Górze, zaprasza do Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, gdzie za przyzwoleniem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby w każde pierwsze soboty miesiąca o godz. 9.00 odprawiana jest Msza w. i różaniec wynagradzający w intencji Bractwa.
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarła Krystyna Pietrzyk lat 79. „Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *