2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim (02.01.2022r.)

  • Po Mszach św. o godz. 6.30; 8.00, po różańcu o godz. 17.30 a przed wieczorną Mszą św. zmiana tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy św. w dolnym kościele lekarze, pielęgniarki i ratownicy poprowadzą spotkanie dotyczące zdrowia naszych parafian, zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Serdecznie zapraszamy. 
  • We wtorek o godz. 18.00 na Msza św. wotywna i litania do św. Judy Tadeusza.
  • W środę po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych dla grup misyjnych, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z racji kolędy nie ma spotkania kręgu Biblijnego.  
  • W czwartek, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. będą jak w każdą niedzielę. Składka na misje. Po Mszy św. o godz. 11.00 rozstrzygnięcie konkursu szopek bożonarodzeniowych. W tym dniu tradycyjnie, na każdej Mszy Świętej, odbędzie się poświęcenie kadzidła i kredy, które następnie ministranci z naszej parafii, będą rozdawać przy drzwiach głównych kościoła. Złożone przy tej okazji ofiary niech będą wyrazem naszej wdzięczności za ich całoroczną posługę przy ołtarzu i zostaną przeznaczone w całości na ich działalność. Kancelaria będzie nieczynna. W Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada 37 rocznica konsekracji Biskupa Kazimierza Górnego i 34 rocznica konsekracji Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.  
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Nie będzie odwiedzin chorych. Msze św. o godz. 6.30; 7.00; 16.30; 18.00. Spowiedź od godz. 16.00.
  • W przyszłą niedzielę Niedziela Chrztu Pańskiego. Rozpocznie się okres zwykły.
  • Małżeństwa zapraszamy do zapisywania się na tzw. „Randkę małżeńską”, która będzie miała miejsce w dniu 29 stycznia w dolnym kościele. Zapisy w zakrystii, telefonicznie lub mailowo. Szczegóły „Randki” w naszej gazetce „Patron”.
  • Rozpoczynamy kolędę parafialną. Osoby z wyznaczonych ulic zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie do dolnego kościoła: W poniedziałek zapraszamy Mieszkańców bloków i domów jednorodzinnych przy ul. Wyspiańskiego; We wtorek zapraszamy Mieszkańcy bloku przy ul Witkacego 3; W środę zapraszamy Mieszkańców pozostałych bloków przy ul. Witkacego (oprócz bloku nr 3) oraz domów jednorodzinnych. W piątek zapraszamy Mieszkańców bloków i domów jednorodzinnych przy ul. Bohaterów. W sobotę na godz. 10.30 zapraszamy Mieszkańców  bloków przy ul. Hanasiewicza.
  • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli: Dorota Ertanowska-Skalniak lat 51; Edward Sondej lat 87, Zbigniew Rejman lat 68. „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.