33 Niedz. Zwykła Rok C (13.11.2022r.)

 • Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na ten cel.
 • We wtorek wieczorem Msza św. wotywna i litania do św. Judy Tadeusza. 
 • W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, następnie zapraszamy do dolnego kościoła na Krąg Biblijny.  
 • W czwartek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu prowadzone przez Grupę Odnowy w Duchu Świętym.
 • W piątek wsp. bł. Karoliny Kózki patronki Diecezji. Odpust w par. pw. bł. Karoliny.
 • W przyszłą Niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, dzień patronalny Akcji Katolickiej i KSM. Ofiara do puszek na ubogie kościoły w naszej Diecezji.
 • Wypominki od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
 • Caritas Polska proponuje nam udział w programie „Rodzina – Rodzinie dla Ukrainy”. Chodzi o całoroczne wsparcie dla rodziny mieszkającej na Ukrainie. Wysokość wsparcia jednej osoby na jeden miesiąc wynosi 325 zł. Osoby, które chciały by pomagać indywidualnie proszone są o zgłoszenie się w zakrystii po odpowiedni formularz. Osoby, które pragną się dołączyć do wsparcia grupowego, które organizuje nasza parafia, proszone są o zgłoszenie się w zakrystii i zadeklarowanie dobrowolnej kwoty, którą przekażą na pomoc ukraińskiej rodzinie jednorazowo lub co miesiąc przez cały rok.
 • Kierownictwo „Szlachetnej Paczki” prosi o zgłaszanie potrzebujących rodzin do tego programu. Szczegóły w zakrystii.   
 • Caritas parafialna serdecznie dziękuje za ofiary złożone za medaliony św. Judy Tadeusza. Ks. proboszcz Marek Dyło oraz parafianie ze Święcan jeszcze raz bardzo serdecznie dziękują za złożone ofiary na rzecz budowy nowej świątyni. Zakupiliśmy nowy cyfrowy projektor do wyświetlania tekstów pieśni. Od poniedziałku do piątku będzie jeszcze trwało malowanie kaplicy. Z racji bezpieczeństwa nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu w głównym kościele. Od środy rozpocznie się remont ubikacji w dolnym kościele.
 • W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli: Danuta Zwolińska lat 71; Leszek Słabosz lat 90; Krystyna Kowalska. „Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *